Wednesday, February 29, 2012

MARCH 2012 SHOP OF THE MONTH SLAPPY'S GARAGE

We are proud to announce SLAPPY'S GARAGE as our SHOP OF THE MONTH for MARCH. Slappy's is a prime example of a skater owned and operated skate shop. San Diego Legend Jason Carney and Jake Doomey have opened themselves up a nice little shop in the hills of Ramona. IF you ever find yourself up that way, be sure to pop in and show some support!

Interview with: Co-Owners Jason Carney and Jake Doomey


OWNERS JASON CARNEY AND JAKE DOOMEY

Where did the name SLAPPY'S GARAGE come from?
Paying homage to the slappy grind and Lucero..two of our favorites. Lucero was stoked and gave his blessings! He suggested: Slappy's Skate and Tackle, Slappy's Skate and Weld, etc,etc....we ended up... Slappy's Skateboard Garage.Where is the shop located, how long has it been there?
We're at 944 "A" Street, Ramona, CA....on the corner of Hwy 78, next to the junkyard.
Who rides for your shop?
June Cate, Chris Livingston,Matt and Oliver Hensley, JT Aultz, Peter Hewitt, Darren Navarrette,Tyler Mumma, Kien"the Donger" Lieu, Sal Barbier, Al Partanen, Steve Shipler, Lance Conklin, Dirty Dawes....local rippers Justin Thelin,Lyle Sprecco
(riders appear below as listed above, not pictured Too Tall Chad and John Herrera.)CLICK ON THE IMAGES TO SEE VIDEOS FROM EACH RIDER.

Is there going to be a Slappy's Garage video anytime soon?
After the first year anniversary party ,we'll start putting together a video.TEAM RIDER MATT HENSLEY DROPPED IN AND SIGNED A DECK.

Ramona is kind of the country of SAN DIEGO, has anyone ever rode up to your shop on horse back?
We sell saddle bearings out the back door.
What makes Slappy's different from other skate shops?
Nothing different. We're a small town skateboard shop..skater run and owned.
What merchandise sells the best out in Ramona?
Ask Willy Santos...
hahaDo you have any employees or are you juggling all the duties?
As of now we're running it ...working on figuring out the right kid to give a set of keys to.
Do you have any events or demo's coming up anytime soon?
We've kept the doors open for almost a year now...so this summer we're gonna light it up. Full Pro Demo-Barbecue....come one come all.LOCATION: 944 "A" Street, Ramona, CA
LIKE SLAPPY'S GARAGE ON FACEBOOK
Links/photos provided by: SKATLEY.COM
Matt and Oliver Hensley PHOTO BY TJEERD DERKINK

17 comments:

 1. Way to go Jake. Good Luck with the Business. Chris Crenshaw, Seneca S.C.

  ReplyDelete
 2. If the door of your garage is old, and it doesn't look or work as it used to, it might be time for an upgrade. Maybe you have a tight budget that doesn't allow you to install a new door to your garage. Redmond garage door repair

  ReplyDelete
 3. Nice post! This is a very nice blog that I will definitively come back to more times this year! Thanks for informative post. Garage Door Maintenance Cave Creek

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. "Son derece pratik ve kullanışlı olmalarının yanı sıra maliyetinin de düşük olması son yıllarda polikarbon üretimine dayalı otopark üzeri kapatma sistemlerinin artmasına vesile olmaktadır. Bunun dışında asma germe sistemiyle çalışan ve tamamen branda malzemesinden yapılmış otopark üzeri kapama sistemleri de mevcuttur. Ayrıca temel ayrım noktalarında tamamen kullanım amacına ve yerine göre değişen açık, yarı açık ve kapalı otopark üzeri kapatma modelleri de ürünler arasında yer almaktadır."açık otopark sistemleri

  ReplyDelete
 6. Yaşam alanlarında oluşan, tuvalet, lavabo veya küvet, duşakabin giderlerinde oluşan tıkanıklıkların çözümü son derece basit olmaktadır. Bu sayede de kolay bir şekilde gider açıcı makineler yardımı ile sorun çözümlemesi yapılmaktadır. Gider borusu tıkanmaları oldukça büyük bir sorundur. Tıkanan giderden su gitmeyince su basması meydana gelir. Elektronik akşamlara zarar veren bu durum aynı zamanda elektrik çarpmaları ve kısa devre yapılması durumunu da ortaya çıkarmaktadır.

  Kaynak: Boğaziçi Tesisat

  ReplyDelete
 7. Sadece erkeklere özel alışveriş sitesi konsepti ile yayın hayatına başlayan harmonymens.com, 2017 yılından bu yana giyim sektöründe en şık ve en kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturuyor. Giyim ve ayakkabı ürünlerini Türkiye'nin dört bir yanından alışveriş yapan müşterilerine zamanında ve güvenle ulaştıran harmonymens.com bu alanda her gün deneyimini artırarak büyümektedir. Sitemiz üzerindeki ürünlerin büyük bir çoğunluğu kendi stoğumuzda olup ürünlerin gönderimi yapılmadan kontrolleri sağlanıp gönderimi yapılmaktadır. Sitemiz üzerinden yapacağınız 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargolarınız ücretsiz olarak gelmektedir. Kapıda ödeme kolaylığı ile ister nakit ister kredi kartı ile ürünü teslim alırken ödemesini kargo firmasına güvenle yapabilmektesiniz. Hızla büyürken müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kendini sektöründe durmadan geliştiren harmonymens.com geniş ürün stoğuyla hizmetinizdedir.

  Kaynak: harmonymens.com

  ReplyDelete
 8. hank you for your informative article

  ReplyDelete
 9. Yıllarca kurumsal firmalarda çalışmış genç girişimcinin, en sonunda gerçekleştirdiği karşı konulmaz hayalidir.

  Kasım ayında kurulan Yastık Medya, genç bireylerce yürütülen kreatif bir medya ajansıdır. Bu gençler, şirketlerinizi dijital çağa taşıyarak ticari faaliyetlerinizi çok daha kreatif ve tanınır hale getiriyor.

  Dijital dünyanızda, faaliyetlerinizin emin ellerde olduğunu bilerek sizlere Yastık Medya çatısı altında daha keyifli bir uyku sunmak için yanınızdayız.

  yastikmedya.com

  ReplyDelete
 10. Sectional doors for the most part utilize one of two sorts of balance frameworks to propel them. In certain geographic regions where cold temperatures are normal, tensioned stretch springs are much of the time introduced. to read more

  ReplyDelete
 11. Günümüzde birçok insan internetin sadece sosyal medyadan ibaret olduğunu sanıyor sanki . Herkes şu şekil sanar bu şekil sanar işte mesele sadece sanması … Öğrenmeye çalışmaz . Ama bilişim dünyası sosyal medyadan ibaret değil. Bilgisayar kullanabilmenin ihtiyaç halinden çıkıp zorunluluğa dönüştüğü şu dönemde bilgisayar kullanmayı öğrenmeden işlerimizi daha zor halleder yada birilerinden yardım almak için beklenti içerisine girme durumuyla karşılaşabilir duruma geldik. Gerek toplumda gerek ailede gerek medya da bilişim dünyasının olumlu yanlarından ziyade maalesef olumsuz yönlerine ilgi çekilmiş durumda.

  bilisimciannem.com

  ReplyDelete
 12. Özel eğitime gereksinimi olan çocuklarımızın okul-veli-öğretmen üçlüsü zincirinde ihtiyaçlarını belirleyip, bunların giderilmesi adına çalışmalar yapmaktayız.

  Deha Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

  ReplyDelete
 13. Çevre duvarları veya Bahçe duvarı mülkünüzün çevresine fazladan bir güvenlik sağlıyor. Ayrıca dışarıdan gelen tehlikeleri bahçenizi , özel eşyalarınız , kendi güvenliğinizi de koruma altına almaktadır. Beton bahçe duvarları kullanılan malzeme sebebiyle sağlam bir yapıya sahiptir. Güvenlik için istenmeyen kişileri ve sokak hayvanlarını uzak tutar. Bahçenizi zarar görmeden dekore etme şansını size sunmaktadır. Bahçe duvarı fiyatları yapılan yükseklik ve uzunluğa ve malzemeye göre fark koymaktadır.

  ankara bahçe duvarı

  ReplyDelete
 14. There are a huge number of detailed instances of wounds Best Paint Color For Garage Interior because of garage fix every year. Huge numbers of the mishaps happen when a property holder doesn't have the best possible range of abilities required so as to play out the fixes.

  ReplyDelete
 15. Türkiyedeki otogaz sektörünün tüm evrelerinde bulunan firmamız bu süreçte 40.000'e yakın araç montajına imza atmıştır. Son olarak Karabağlar sanayı sitesinde 900m2 kapalı alana sahip servisimizde otogaz serüvenimiz devam etmektedir. İzmir'in en büyük ve en kapsamlı otogaz montaj ve bakım servisine sahip olan firmamız da LPG ECU tamiri, marinegas montajı, LPG montaj hizmeti, bakım hizmeti, arıza tespit ve çözümü, sızdırmazlık kontrolü, araç tadilat ve projelendirme işlemleri yapılmaktadır.

  Kaynak: ozsoylpg.com

  ReplyDelete
 16. ANKARA panel tel çit sistemleri, müşterilerinin beklentilerini anlayıp, onların istekleri doğrultusunda en iyi yönlendirmeyi yaparak kaliteli hizmet vermeyi benimsemiştir.
  Standart üretimler yaptığımız gibi müşterilerimizin isteklerine uygun üretimler de yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı görev ediniyoruz.
  Ankara Panel Çit olarak tel ve çit sektöründe hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanları sıralayacak olursak;
  • Panel tel çit
  • Dikenli tel
  • Kafes tel örgü
  • Beton direk
  • Ferforje korkuluk
  • Bahçe kapıları
  • Hayvan barınakları
  • Çim çit
  hizmetlerini yazabiliriz. Bu alanlarda profesyonel hizmet anlayışı ile üretimlerimizi yapıyoruz.
  Ayrıca ankaranın bütün semtlerinde hizmet vermekteyiz.


  KAYNAK : Ankara Panel Çit

  ReplyDelete
 17. There are numerous decisions for online deals. Numerous urban areas have neighborhood network release sheets that you can post your deal things on. The traffic to these locales is regularly exceptionally low and may take extremely long to sell, if at any point.
  saipan garage sale

  ReplyDelete

Archive